هری گفت: "آرزو میکردم که McGonagall از ما حمایت کند." پروفسور مک گونگالل رئیس گریفیندور خانه بود، اما او را متوقف نکرده بود که روز قبل از آنها به شمار زیادی از مشق شب کاری پرداخت.

درست بعد از آن پست الکترونیکی وارد شد. هری تا به حال به این موضوع عادت کرده بود، اما صبح روزی که او در حدود یک صد عروس به طور ناگهانی در طول صبحانه به تالار بزرگ رفته بود، تا زمانی که صاحبانشان را دیدند و رها کردن نامه ها و بسته ها را بر روی دامان خود قرار می دهند.

هادیوی تا به حال هری را ندیده بود. او گاهی اوقات پرواز میکرد تا گوشش را خم کند و قبل از رفتن به جادوگری با دیگر جادوگران مدرسه کمی تست کند. این صبح امروز، او بین مارمالاد و کاسه قند فرو ریخت و یک یادداشت بر روی صفحه هری گذاشت. هری آن را یک بار باز کرد. گفت: در یک خراش بسیار خشن:

هری عزیزم

من می دانم که بعدازظهر بعد از ظهر به آنجا می آیم، آیا می خواهید با یک فنجان چای با من در حدود سه عدد بخورید؟

من می خواهم همه چیز را در مورد اولین هفته تو بشنوم. یک پاسخ با Hedwig به ما ارسال کنید.

حجرت

هری قرض رینگ را گرفت، بله، لطفا بعدا در پشت یادداشت ببینی، و هدیویگ را دوباره فرستاد.

خوش شانس بود که هری چای با هیگرید داشت تا منتظر بماند، چون درس های معجزه بدترین چیز بود که تا به حال برای او اتفاق افتاده است.

هری در ابتدای مهمانی، این ایده را پذیرفت که پروفسور اسنایپ او را ناراحت کرد. در پایان اولین درس معجون، او می دانست که اشتباه کرده است. اسنیپ هری را دوست نداشت - او از او نفرت داشت.

درسهای معجزه در یکی از سیاه چال ها اتفاق افتاده است. این در اینجا سردتر از قلعه اصلی بود و کاملا بدون اینکه حیوانات ترشی شناور در کوزه های شیشه ای در اطراف دیوارها به اندازه کافی خزنده می شدند

اسنایپ، مانند Flitwick، کلاس را با گرفتن تماس رول آغاز کرد، و مانند فلیتوویک، او را در نام هری متوقف کرد.

"آه، بله،" او گفت: آرام، "هری پاتر. جدید ما - مشهور "

دراکو مالفوی و دوستانش، کراوب و گایلل، پشت در دستانشان مینشستند. اسنیف به نام تماس ها را به پایان رساند و در کلاس درس خوابیده بود. چشمان او سیاه و سفید مانند هقرید بود، اما هیچیک از گرمای هیگرید را نداشتند. آنها سرد و خالی بودند و شما را به تونل های تاریک فکر می کردند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای از خوشمزه ها کهربا فان معرفی بهترین کسب و کار ها مقالات علمی نیلو دانلود مهارت های مداد ساهان پلان تولید کننده نرده استیل،حفاظ استیل،پله استیل،نرده کابلی،نرده شیشه ای Megan نمدستون