او گفت: "شما اینجا هستید که علم ظریف و دقیق هنر معجون را یاد می گیرید." او به سختی بیش از یک زمزمه صحبت کرد، اما آنها هر کلمه را مانند پروفسور مک گونگال گرفتند، اسنیپ هدیه ای را برای حفظ یک کلاس بی سر و صدا بدون تلاش داشت. "همانطور که در اینجا کمی گرگ وحشی وجود دارد، بسیاری از شما به سختی اعتقاد دارند که این جادو است. من انتظار ندارم که شما واقعا زیبایی پودر نرم و شل و ول را با جوش های درخشان آن، قدرت ظریف مایع هایی که از طریق رگ های انسانی خزنده می شوند، به ذهن متبادر می کنند، حس می کنند. . من می توانم به شما بگویم چطوری به شهرت بپردازم، شکوه و جلال، حتی مرگ را با خود ببرم - اگر شما به عنوان یک دسته از جادوگران بزرگ نیستید، من معمولا باید آموزش بدهم. "

سکوت بیشتر این سخنان کوچک را دنبال کرد. هری و رون با ابروهای بلند به نظر می رسید. هرمیون گرنجر در لبه صندلی اش ایستاده بود و ناامید شد و شروع به اثبات این شد که او نیست.

"پاتر،" اسنایپ به طور ناگهانی گفت. "اگر من ریشه پودر آسفودل را به انفجار کرم پودر اضافه کنم، چه می شود؟"

ریشه پودر از چه چیزی برای تزریق چه چیزی؟ هری نگاه کرد به رون، که به نظر می رسید همانطور که او بود؛ دست هرمیون به هوا خیره شد.

هری گفت: "من نمی دانم، آقا،" گفت.

لبهای اسنیپ به یک عصبانیت تبدیل شده است.

"Tut، tut - شهرت به وضوح همه چیز نیست."

او هرمیون را نادیده گرفت.

"بیایید دوباره امتحان کنیم پاتر، کجا نگاه می کنید اگر من به شما گفتم که یک بیوآار را پیدا کنم؟ "

هرمیون دستش را به اندازه هوا بالا می کشید که بدون اینکه صندلی خود را ترک کند، هری بیرون می انداخت، اما هری چیزی نفهمید. او سعی کرد که به مالفوی، کراب و گویل نگاه نکنند، که با خنده در حال تکان دادن بودند.

"من نمی دانم، آقا."

"فکر کردی قبل از آمدن کتابی باز نکنی، پاتر؟"

هری مجبور شد خودش را به سمت راست نگاه کند. او از طریق کتابهایش در Dursleys نگاه کرد، اما اسنپه انتظار داشت او را به یاد همه چیز در یک هزار گیاهان جادویی و قارچ؟

اسنیپ هنوز دست دست و پا گیر هرمیون را نادیده گرفت.

"تفاوت، پاتر، تفاوت بین پادشاه و Wolfsbane چیست؟"

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rama Tammy Antwan عنصری | کتیرو شورای دانش اموزی دبیرستان نرجس طاقانک آموزش لینوکس Carol آیتک موزیک | دانلود آهنگ جدید گروه گردشگری الوند