رون گفت: "نمی دانم چرا او خیلی ناراحت است." "اگر من یک قورباغه را آوردم، آن را همانطور که می توانستم از دست خواهم داد. ذهن شما، Scabbers را آورده ام، بنابراین نمی توانم صحبت کنم. "

موش هنوز روی دامن رون بود.

رون گفت: "او ممکن است فوت کرده باشد و شما تفاوت را نمی دانید." "من سعی کردم او را به زودی دیروز به او جالب تر، اما طلسم کار نمی کند. من تو را نشان خواهم داد .

او در تنه خود غرق شد و یک قطعه بسیار خشن به نظر می رسید. در نقاط خرد شده بود و چیزی سفید در انتهای درخشید.

"موهای تک شاخ تقریبا بیرون کشیدن. به هر حال -"

او هنگامی که درب کامپوزیت دوباره باز شد، کمی زانو زد. پسر بی دست و پا عقب بود، اما این بار او دختر داشت. او قبلا لباس های جدید اوگوات را پوشانده بود.

"آیا کسی کسی را دیده اید؟ او گفت: "از دست داده ای". او تا به حال نوع صدای مرتب شده، بسیاری از موهای قهوه ای باریک و دندان های جلو بزرگتر است.

ران گفت: "ما قبلا به او گفتیم که ما آن را ندیده ایم، اما این دختر گوش نداد، او به دنبال گرز در دستش بود.

"آه، آیا شما جادو انجام می دهید؟ بیایید آن را ببینیم، سپس. "

او نشست. ران نگاهی به عقب انداخت.

"Er - همه درست است."

او گلویش را پاک کرد

"آفتاب، مارماهی، کره ای ملایم،

این قهوه ای قهوه ای را به زرد تبدیل کنید. "

او عنکبوت را تکان داد، اما هیچ اتفاقی افتاد. Scabbers خاکستری و سریع خواب ماند

"آیا مطمئن هستید که این طلسم واقعی است؟" دختر گفت. "خب، این خیلی خوب نیست، آیا؟ من چند تا جادو ساده را فقط برای تمرین تلاش کردم و همه چیز برای من کار کرده است. من هیچکدام در جادوگری خانواده ام هیچوقت چنین تعجب نکردم وقتی که نامه ام را دریافت کردم، اما البته خیلی خوشحال شدم، منظورم این است که بهترین مدرسه جادوگری است، من شنیدم - مطمئنا، همه ی کتاب های درس ما را فرا گرفته اید، فقط امیدوارم کافی باشد - من هرمیون گرنجر، به هر حال، شما چه کسی هستید؟ "

او همه این را بسیار سریع گفت.

هری به رون نگاه کرد و با چهره خیره کننده اش متوجه شد که او تمام کتاب های درس را با قلب هم یاد نگرفته است.

ران گفت: "من رون ویزلی هستم."

هری پاتر، "هری پاتر" گفت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عنوان های اصلی در وبلاگ Main Weblog Melinda اخبار سینمای ایران و جهان Jennifer نصب دوربین مداربسته میلاد تهیت - کارشناس بازرگانی هلدینگ صنایع و معادن بانک شهر مهندسی برق نمايندگي تعمير انواع يخچال و لباس شويي با ارزانترين قيمت نگین کویر منابع آزمون دکتری کشاورزی