"گرسنه هستی؟"

هری گفت: "از گرسنگی، یک نوشیدنی بزرگ از یک نخود فرنگی می خورید.

رون یک بسته یکبار مصرف را برداشت و آن را باز کرد. چهار ساندویچ در داخل وجود دارد. او یکی از آنها را از هم جدا کرد و گفت: "او همیشه فراموش می کند من گوشت قرمز را دوست ندارم."

هری، گفت: "برای یکی از این ها، یکی رو گذاشتم". "ادامه دادن -"

رون گفت: "شما این را نمی خواهی، همه چیز خشک است." "او زمان زیادی نداشت،" او به سرعت افزود، "شما می دانید، با پنج نفر از ما."

هری گفت: "برو، یک ایمیل داشته باشی،" هری که هرگز چیزی برای به اشتراک گذاشتن نداشت و یا در واقع هر کسی برای به اشتراک گذاشتن آن. احساس خوبی بود، آنجا با رون نشسته بود، غذای خود را از طریق پریتی ها، کیک ها و شکلات هری (ساندویچ ها فراموش شده) می خوردند.

هری از رون پرسید: "این ها چی هستند؟" یک بسته از قورباغه های شکلاتی را نگه داشت. "آنها قورباغه ها نیستند، آیا آنها هستند؟" او شروع به احساس کرد که هیچ چیز او را متعجب نخواهد کرد.

"نه، گفت: ران. "اما ببینید کارت چیست من Agrippa از دست رفته. "

"چی؟"

"اوه، البته، شما نمی دانید - قورباغه شکلات کارت در داخل آنها، شما می دانید، برای جمع آوری - جادوگران معروف و جادوگران. من حدود پنج صد نفر دارم، اما من Agrippa یا Ptolemy ندارم. "

هری قورباغه شکلاتی را باز کرد و کارت را برداشت. این یک چهره مرد بود. او عینک های نیمه ماه داشت، دارای بینی طولانی و کشیده بود و موهای نقره ای، ریش و سبیل پر شده بود. زیر عکس آلبوس دامبلدور نام داشت.

هری گفت: "پس این دامبلدور است!"

رون گفت: "به من بگویید که شما هرگز از دامبلدور شنیدید!" "آیا می توانم یک قورباغه داشته باشم؟ من ممکن است Agrippa را ببرم - با تشکر - "

هری کارتش را عوض کرد و خواند:

ALBUS DUMBLEDORE

در حال حاضر سرپرست Hogwarts

دامبلدور در نظر گرفته شده توسط بسیاری از بزرگترین جادوگر دوران مدرن، به ویژه برای شکست او جادو گرگ Grindelwald در سال 1945، برای کشف دوازده استفاده از خون اژدها و کار خود را در زمینه کیمیاگری با شریک خود، Nicolas Flamel مشهور است. پروفسور دومبلدور از موسیقی اتاق و بولینگ ده پین ​​برخوردار است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبر نیوز وب سایت خبری، تحلیلی فروش عمده لوازم آشپزخانه ترموکوپل Jeremy دنیای مسابقات مستر ارتباطات خارجی هارمونی کویر asakeast وبگاه اخبار جامع تکنولوژی و موبایل های هوشمند جهان