"واقعا؟ چه اتفاقی برای آنها افتاد؟"

"هیچ چیز، به همین دلیل است که چنین اخبار بزرگ است. آنها دستگیر نشده اند پدرم می گوید باید یک جادوگر قدرتمند تیره باشد تا بتواند گریگوتس را دور کند اما فکر نمی کند که آنها چیزی را تحمل کنند، این چیزی است که عجیب است. البته، هر کس می ترسد زمانی که چیزی شبیه این اتفاق می افتد در صورتی که شما می دانید که چه کسی پشت سر آن است. "

هری این خبر را در ذهنش گذاشت. او هر بار که می دانستید چه کسی ذکر شد شروع به ترس از ترس کرد. او تصور کرد این همه بخشی از ورود به دنیای جادویی بود، اما بسیار راحت تر گفت "ولدمورت" بدون نگرانی.

"رون پرسید:" تیم کوییدیچ شما چیست؟ "

هری اعتراف کرد: "Er - من هیچوقت نمی دانم."

"رون" خندید: "چه!" "اوه، شما صبر کنید، این بهترین بازی در جهان است" و او خاموش بود، توضیح در مورد چهار توپ و موقعیت های هفت بازیکن، توصیف بازی های معروف او را با برادران خود و جارو برقی او " می خواهم بدانم اگر پول داشته باشد او فقط با توجه به نقاط ضعف بازی، هنگامی که درب کامپایلر دوباره باز شد، فقط هری را در اختیار داشت، اما این بار این پسر نابالغ و یا هرمیون گرنجر نبود.

هری سه پسر را وارد کرد و هری همسطح را یک بار تشخیص داد: این پسر نازک از فروشگاه دامن خانم مالین بود. او به هری نگاه کرد و علاقه زیادی به آن داشت تا اینکه در کوچه Diagon نشان داد.

"آیا این درست است؟" او گفت. "آنها همه را در قطار که هری پاتر در این محفظه است می گویند. پس این شماست؟

هری گفت: "بله. او به پسران دیگر نگاه کرد. هر دوی آنها دندانپزشک بودند و به شدت به نظر می رسیدند. در هر دو طرف پسر نازک ایستاده بودند، آنها مانند محافظان بودند.

هری نگاهش کرد و گفت: "اوه، این کرااب است و این گویل است." "و نام من مالفوی، دراکو مالفوی".

ران یک سرفه کوچک، که ممکن است پنهان کردن یک snigger. دراکو مالفوی به او نگاه کرد.

"فکر می کنم نام من خنده دار است، آیا شما؟ بدون نیاز به پرسیدن کسی که هستی پدرم به من گفت همه Weasley ها دارای موهای قرمز، کلافگی و بچه های بیشتری هستند تا بتوانند هزینه کنند. "

او به هری برگشت. "شما به زودی متوجه خواهید شد که برخی از خانواده های جادوگر بسیار بهتر از دیگران هستند، پاتر. شما نمی خواهید دوستان خود را با مرتب سازی اشتباه انجام دهید. من می توانم به شما کمک کنم. "

هری دستش را تکان داد، اما هری آن را نگرفت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانکس و کاربرد آن در دنياي امروزه ماهنوش منشی زاده دانلود کتاب قیمت فرش ماشینی بلاگ محسن صبوریان بی حوصله chapiman مجله خبري آي تي و فناوري اطلاعات دمنوش های گیاهی نیوشا